KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848177
nr 1284 8177
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 28x30 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:07:01
100 kr
300 kr